Все про фотографію

Субота, 27.04.2024, 11:13
Вітаю Вас Гість

Реєстрація
Вхід

Каталог статей


Головна » Статті » Поради по зйомці


Фотозйомка в погану погоду

Фотозйомка в погану погоду.

Те що на вулиці погана погода зовсім не означає, що камера повинна лежати вдома. Навпаки, саме в погану погоду можуть бути зроблені самі виразні знімки.

- Знімки зроблені під час дощу виглядають більш насиченими за рахунок того, що мокрі поверхні більше цветонасищенни ніж сухі. Особливо це помітно при зйомці пейзажів навесні.

- Щоб передати рух води потрібно знімати з витримкою довше 1/60 сек.

- При зйомці в похмурий туманний день, коли всі кольори бляклі й мають сірі відтінки, а контури стають м'якими і малоконтрастними, жвавість знімку додасть поміщений на передньому плані кольорово-насичений об'єкт, наприклад яскраво-червона або жовта деталь одягу.

- Найцікавіші пейзажні знімки виходять, як правило незадовго до або відразу після різкої зміни погоди.

- Поляризаційні фільтри усувають відблиски від водних поверхонь і роблять знімок з водою більше живим.

- У дощову погоду гарні знімки виходять при нічних зйомках в місті, де багато об'єктів, що світяться. Цікаво виглядають відбиття світла, якщо встановити камеру низько, майже на рівні землі.

- Ефектні знімки виходять перед грозою, коли більша частина неба закрита чорними хмарами, а ландшафт висвітлюється ще не закритим хмарами сонцем.

- При зйомці в тумані кращі результати виходять при зйомці короткофокусним об'єктивами. Привабливими і м'якими виходять портрети, зняті в тумані. При зйомці в тумані бажано або робити точковий експозамір, або зробити експозицію на щабель вище тієї, що рекомендує камера. Рекомендуються плівки з високою контрастністю та насиченою цветопередачей.

- У дуже холодну погоду різко падає ефективність джерел живлення. У холодну погоду більш ефективні Ni-Cad джерела живлення. Щоб зберегти можливість зйомки в будь-який мороз, тримаєте батарейки в кишені близько до свого тіла, щоб вони залишалися теплими, і вставляйте їх у камеру безпосередньо перед зйомкою.

- При зйомці під час снігопаду або зйомці з включенням в кадр великих снігових поверхонь, знімки виходять недоекспонованим, якщо не ввести позитивну експокорекцію.

- При зйомці в погану погоду обов'язково використовуйте нейтральний або UV світлофільтр. Значно легше чистити світлофільтр, ніж об'єктив, а на якість зображення хороші захисні світлофільтри практично не впливають.

Категорія: Поради по зйомці | Додав: Lisejkoa (10.02.2012) | Автор: Андрій W
Переглядів: 6048 | Теги: фотозйомка в погану погоду, поради по зйомці в погану погоду, поради, погана погода, фотозйомка в погоду | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Меню сайту
Категорії
Статті про фотографію [5]
Поради по зйомці [7]
Реклама Tak.ru
Реклама
Форма входу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 223
Погода

Соціальні мережі
Теги
LinkFeed
Статистика
Яндекс.Метрика CY-PR.com каталог сайтів
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наші відвідувачі
Locations of visitors to this page